Social Base (2.5.10) - en to se translation catalogue (14 entries)

en: Home
se: Álgosiidu

en: E-mail
se: Epoasta

en: Content
se: Sisdoallu

en: Language
se: Giella

en: Read more
se: Loga eambbo

en: Search
se: Oza

en: Go to previous page
se: Mana ovddit siidui

en: Go to next page
se: Mana boahtte siidui

en: Close
se: Gidde

en: Topics
se: Fáttát

en: Contact information
se: Oktavuođadieđut

en: More options
se: Eambbo molssaeavttut

en: Go to first page
se: Mana vuosttaš siidui

en: Go to last page
se: Mana maŋemus siidui
