Social Base (2.5.11) - en to cs translation catalogue (64 entries)

en: Home
cs: Domů

en: Content
cs: Obsah

en: Group
cs: Skupina

en: Subject
cs: Předmět

en: Actions
cs: Akce

en: Language
cs: Jazyk

en: Read more
cs: Číst dál

en: Comments
cs: Komentáře

en: On
cs: Zapnuto

en: Tags
cs: Štítky

en: unpublished
cs: skryto

en: Search
cs: Hledat

en: Message
cs: Zpráva

en: Go to previous page
cs: Přejít na předchozí stranu

en: Go to next page
cs: Přejít na další stranu

en: Files
cs: Soubory

en: Last post
cs: Poslední

en: Submitted
cs: Odesláno

en: Page title
cs: Název stránky

en: Breadcrumb
cs: Drobečková navigace

en: Off
cs: Vypnuto

en: Header
cs: Hlavička

en: Footer
cs: Patička

en: Visibility
cs: Viditelnost

en: %time ago
cs: před %time

en: Phone
cs: Telefon

en: Address
cs: Adresa

en: group
cs: skupina

en: Forum
cs: Fórum

en: Close
cs: Zavřít

en: Edit group
cs: Upravit skupinu

en: Collapsible
cs: Sbalitelné

en: Hidden
cs: Skryté

en: @time ago
cs: @time zpět

en: Topics
cs: Témata

en: Posts
cs: Příspěvků

en: current revision
cs: aktuální verze

en: Schema
cs: Schéma

en: by
cs: od

en: Next page
cs: Následující stránka

en: Go to first page
cs: Přejít na první stranu

en: Go to last page
cs: Přejít na poslední stranu

en: Path to custom logo
cs: Cesta k volitelnému logu

en: Skip to main content
cs: Přejít k hlavnímu obsahu

en: of
cs: z

en: Primary tabs
cs: Hlavní záložky

en: Secondary tabs
cs: Sekundární záložky

en: Created on
cs: Vytvořeno v

en: Drag to re-order
cs: Pro přeskupení přetáhněte myší

en: User pictures in posts
cs: Uživatelské obrázky v příspěvcích

en: User pictures in comments
cs: Uživatelské obrázky v komentářích

en: Sort descending
cs: Seřadit sestupně

en: Sort ascending
cs: Seřadit vzestupně

en: Author name
cs: Jméno autora

en: User menu
cs: Menu uživatele

en: User verification status in comments
cs: Status ověření uživatele u komentářů

en: Previous page
cs: Předchozí stránka

en: Re-order rows by numerical weight instead of dragging.
cs: Změňte pořadí řádků pomocí číselné váhy místo přetažení myší.

en: Logo settings
cs: Nastavení loga

en: Last page
cs: Poslední stránka

en: View profile
cs: Zobrazit profil

en: You have unsaved changes.
cs: Máte neuložené změny.

en: Use the logo supplied by the theme
cs: Použít logo dodané s tématem vzhledu

en: Use the favicon supplied by the theme
cs: Použít favicon ikonu dodanou tématem vzhledu
