Social Base (2.5.11) - en to hr translation catalogue (46 entries)

en: Home
hr: Početna

en: E-mail
hr: E-pošta

en: Content
hr: Sadržaj

en: Group
hr: Grupa

en: Subject
hr: Naziv

en: Actions
hr: Akcije

en: Language
hr: Jezik

en: Read more
hr: Pročitaj više

en: Comments
hr: Komentari

en: On
hr: Uključi

en: Tags
hr: Oznake

en: Search
hr: Pretraga

en: Message
hr: Poruka

en: Go to previous page
hr: Idi na prethodnu stranicu

en: Go to next page
hr: Idi na sljedeću stranicu

en: Menu
hr: Izbornik

en: Files
hr: Datoteke

en: Last post
hr: Posljednji unos

en: Page title
hr: Naziv stranice

en: Header
hr: Zaglavlje

en: Footer
hr: Podnožje

en: Visibility
hr: Vidljivost

en: %time ago
hr: prije %time

en: Phone
hr: Telefon

en: Address
hr: Adresa

en: Hidden
hr: Skriveno

en: @time ago
hr: prije @time

en: Topics
hr: Teme

en: Posts
hr: Unosi

en: current revision
hr: trenutna revizija

en: by
hr: od

en: Go to first page
hr: Idi na prvu stranicu

en: Go to last page
hr: Idi na posljednju stranicu

en: Path to custom logo
hr: Putanja do proizvoljnog loga.

en: Featured
hr: Istaknuto

en: Skip to main content
hr: Skoči na glavni sadržaj

en: Primary tabs
hr: Primarne oznake

en: Secondary tabs
hr: Sekundarne oznake

en: Drag to re-order
hr: Povucite kako bi prerasporedili

en: User pictures in posts
hr: Korisničke slike u unosima

en: User pictures in comments
hr: Korisničke slike u komentarima

en: Add image
hr: Dodaj sliku

en: User menu
hr: Korisnički izbornik

en: User verification status in comments
hr: Status ovjere korisnika u komentarima

en: Re-order rows by numerical weight instead of dragging.
hr: Prerasporedi redove po brojčanoj težini umjesto povlačenja.

en: Logo settings
hr: Postavke loga
