Social Base (2.5.12) - en to be translation catalogue (46 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: E-mail
be: Адрас э-пошты

en: Content
be: Змесціва

en: Group
be: Група

en: Subject
be: Тэма

en: Actions
be: Дзеянні

en: Language
be: Мова

en: Read more
be: Чытаць далей

en: Comments
be: Каментары

en: On
be: На

en: Tags
be: Катэгорыі

en: unpublished
be: неапублікавана

en: Search
be: Пошук

en: Message
be: Паведамленне

en: Go to previous page
be: Да папярэдняй старонкі

en: Go to next page
be: Да наступнай старонкі

en: Menu
be: Меню

en: Files
be: Файлы

en: Last post
be: Апошні запіс

en: Page title
be: Загаловак старонкі

en: Header
be: Загаловак

en: Footer
be: Ніжні калантытул

en: Visibility
be: Бачнасць

en: %time ago
be: %time таму

en: Forum
be: Форум

en: Hidden
be: Схаваць

en: @time ago
be: @time таму

en: Topics
be: Тэмы

en: Posts
be: Допісы

en: current revision
be: бягучая версія

en: Schema
be: Схема

en: by
be: аўтар

en: Go to first page
be: Да першай старонкі

en: Go to last page
be: Да апошняй старонкі

en: Path to custom logo
be: Шлях да лягатыпу

en: Featured
be: Рэкамендаваныя

en: Skip to main content
be: Перайсці да асноўнага змесціва

en: Primary tabs
be: Першасныя табы

en: Secondary tabs
be: Другасныя табы

en: Drag to re-order
be: Перацягнуць для паўторнага заказу

en: User pictures in posts
be: Выявы карыстальнікаў у допісах

en: User pictures in comments
be: Выявы карыстальнікаў у камэнтарах

en: Author name
be: Iмя аўтара

en: User verification status in comments
be: Праверка статусу карыстальніка ў каментарах

en: Re-order rows by numerical weight instead of dragging.
be: Перавызначы радкі вагі лічбамі замест перамяшчэння.

en: Logo settings
be: Наладкі лагатыпа
