Social Base (2.5.18) - en to he translation catalogue (80 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: E-mail
he: אימייל

en: Content
he: תוכן

en: Group
he: קבוצה

en: Subject
he: נושא

en: Actions
he: פעולות

en: Language
he: שפה

en: Read more
he: קראו עוד

en: Comments
he: תגובות

en: On
he: פעיל

en: Tags
he: תגיות

en: unpublished
he: לא מפורסם

en: Search
he: חיפוש

en: Message
he: הודעה

en: Go to previous page
he: לעמוד הקודם

en: Go to next page
he: לעמוד הבא

en: Menu
he: תפריט

en: Files
he: קבצים

en: Last post
he: פרסום אחרון

en: Submitted
he: נשלח

en: Page title
he: כותרת דף

en: Page
he: דף

en: Breadcrumb
he: שביל ניווט

en: Off
he: כבוי

en: Header
he: כותרת עליונה

en: Footer
he: כותרת תחתונה

en: Visibility
he: ניראות

en: %time ago
he: לפני %time

en: Phone
he: טלפון

en: Address
he: כתובת

en: next
he: הבא

en: group
he: קבוצה

en: Forum
he: פורום

en: Close
he: סגירה

en: Edit group
he: ערוך קבוצה

en: Private message
he: מסר פרטי

en: Hidden
he: מוסתר

en: @time ago
he: לפני @time

en: Topics
he: נושאים

en: first
he: ראשון

en: Posts
he: הודעות

en: current revision
he: גרסה נוכחית

en: previous
he: קודם

en: last
he: אחרון

en: Content top
he: תוכן, חלק עליון

en: by
he: ע"י

en: Next page
he: הדף הבא

en: Go to first page
he: לעמוד הראשון

en: Go to last page
he: לעמוד האחרון

en: Edit content
he: ערוך תוכן

en: Path to custom logo
he: נתיב לקובץ לוגו מותאם

en: Featured
he: מובלט

en: Skip to main content
he: דילוג לתוכן העיקרי

en: Favicon
he: אייקון מועדפים

en: Content bottom
he: תוכן, חלק תחתון

en: Error message
he: הודעת שגיאה

en: Warning message
he: הודעת אזהרה

en: of
he: של

en: Primary tabs
he: לשוניות ראשיות

en: Secondary tabs
he: לשוניות משניות

en: Created on
he: נוצר ב

en: Drag to re-order
he: גרירה לסידור מחדש

en: Pagination
he: דפדוף

en: User pictures in posts
he: תמונות חברים בפרסומים

en: User pictures in comments
he: תמונות חברים בתגובות

en: Sort descending
he: מיון בסדר יורד

en: Sort ascending
he: מיון בסדר עולה

en: Author name
he: שם המחבר/ת

en: User menu
he: תפריט משתמש

en: Status message
he: הודעת סטטוס

en: User verification status in comments
he: אימות סטטוס משתמש בתגובות

en: Current page
he: דף נוכחי

en: Previous page
he: הדף הקודם

en: Re-order rows by numerical weight instead of dragging.
he: סדר מחדש שורות עפ"י חשיבות מספרית במקום גרירה.

en: Logo settings
he: הגדרות לוגו

en: Last page
he: הדף האחרון

en: View profile
he: צפיה בפרופיל

en: You have unsaved changes.
he: יש שינויים שעדיין לא נשמרו.

en: First page
he: דף ראשון

en: Go to page @key
he: דילוג לדף @key
