Social Base (2.5.18) - en to mn translation catalogue (24 entries)

en: Home
mn: Эхлэл

en: E-mail
mn: Цахим хаяг

en: Content
mn: Агуулга

en: Subject
mn: Гарчиг

en: Actions
mn: Үйлдлүүд

en: Language
mn: Хэл

en: Read more
mn: Дэлгэрэнгүй

en: Comments
mn: Сэтгэгдэлүүд

en: Tags
mn: Тагууд

en: Search
mn: Хайх

en: Message
mn: Зурвас

en: Go to previous page
mn: Өмнөх хуудсанд очих

en: Go to next page
mn: Дараагийн хуудсанд очих

en: Menu
mn: Цэс

en: Files
mn: Файлууд

en: Page title
mn: Хуудсын гарчиг

en: Page
mn: Хуудас

en: Header
mn: Толгой хэсэг

en: Footer
mn: Хөлийн хэсэг

en: Visibility
mn: Харагдах байдал

en: Forum
mn: Хэлэлцүүлэг

en: @time ago
mn: @time өмнө

en: by
mn: аар

en: User pictures in comments
mn: Сэтгэгдэл доторх хэрэглэгчийн зураг
