Social Base (2.5.5) - en to hu translation catalogue (97 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: Content
hu: Tartalom

en: Group
hu: Csoport

en: Subject
hu: Tárgy

en: Actions
hu: Műveletek

en: Language
hu: Nyelv

en: Read more
hu: Tovább

en: Comments
hu: Hozzászólások

en: On
hu: Be

en: Tags
hu: Címkék

en: unpublished
hu: rejtett

en: Search
hu: Keresés

en: Message
hu: Üzenet

en: Go to previous page
hu: Ugrás az előző oldalra

en: Go to next page
hu: Ugrás a következő oldalra

en: Menu
hu: Menü

en: Files
hu: Fájlok

en: Last post
hu: Utolsó bejegyzés

en: Submitted
hu: Beküldött

en: Page title
hu: Oldal címe

en: Breadcrumb
hu: Morzsa

en: Event type
hu: Eseménytípus

en: Off
hu: Ki

en: Header
hu: Fejléc

en: Footer
hu: Lábléc

en: Visibility
hu: Láthatóság

en: %time ago
hu: %time óta

en: Phone
hu: Telefon

en: Address
hu: Cím

en: group
hu: csoport

en: Forum
hu: Fórum

en: Close
hu: Bezár

en: Edit group
hu: Csoport szerkesztése

en: Private message
hu: Személyes üzenet

en: Collapsible
hu: Összecsukható

en: Hidden
hu: Rejtett

en: @time ago
hu: @time

en: Topics
hu: Témák

en: Posts
hu: Bejegyzések

en: Contact information
hu: Elérhetőségek

en: public
hu: nyilvános

en: current revision
hu: aktuális változat

en: Schema
hu: Séma

en: More options
hu: További lehetőségek

en: Content top
hu: Tartalom teteje

en: by
hu: -

en: Next page
hu: Következő oldal

en: 1 member | @count members
hu[0]: 1 tag
hu[1]: @count tag

en: Go to first page
hu: Ugrás az első oldalra

en: Go to last page
hu: Ugrás az utolsó oldalra

en: Edit content
hu: Tartalom szerkesztése

en: Interests
hu: Érdeklődési körök

en: Path to custom logo
hu: Saját logó elérési útvonala

en: Featured
hu: Kiemelt

en: Skip to main content
hu: Ugrás a tartalomra

en: Content bottom
hu: Tartalom alja

en: comment | comments
hu[0]: hozzászólás
hu[1]: hozzászólások

en: Remove image
hu: Kép eltávolítása

en: Primary tabs
hu: Elsődleges fülek

en: Secondary tabs
hu: Másodlagos fülek

en: Created on
hu: Létrehozva

en: This field is required
hu: Ez a mező szükséges

en: Drag to re-order
hu: Átrendezés húzással

en: Pagination
hu: Oldalszámozás

en: User pictures in posts
hu: Felhasználó képe a tartalmai mellett

en: User pictures in comments
hu: Felhasználó képe a hozzászólásai mellett

en: Add image
hu: Kép hozzáadása

en: Sort descending
hu: Csökkenő rendezés

en: Sort ascending
hu: Növekvő rendezés

en: Author name
hu: Szerző neve

en: Sidebar First
hu: Oldalsáv teteje

en: User menu
hu: Felhasználói menü

en: User verification status in comments
hu: A felhasználó ellenőrzöttségének állapota a hozzászólásoknál

en: Previous page
hu: Előző oldal

en: Re-order rows by numerical weight instead of dragging.
hu: A sorok újrarendezése húzás helyett numerikus súlyuk alapján.

en: Secondary navigation
hu: Másodlagos navigáció

en: Sidebar Second
hu: Második oldalsáv

en: Edit @label
hu: @label szerkesztése

en: Logo settings
hu: Logó beállítások

en: community
hu: közösség

en: Last page
hu: Utolsó oldal

en: View profile
hu: Profil megtekintése

en: Informative message
hu: Informatív üzenet

en: You have unsaved changes.
hu: Nem mentett változások vannak.

en: Toggle navigation
hu: Navigáció átkapcsolása

en: Colorize Buttons
hu: Gombok színezése

en: Iconize Buttons
hu: Ikonok hozzáadása gombokhoz

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create_content">content type creation page</a> to add a new content type.
hu: Még nincsenek tartalomtípusok létrehozva. A <a href="@create_content">tartalomtípus létrehozása oldalon</a> lehet új tartalomtípusokat hozzáadni.

en: Book traversal links for
hu: Könyv kereszthivatkozásai ehhez:

en: First page
hu: Első oldal

en: Smart form descriptions (via Tooltips)
hu: Okos űrlapleírások (Eszköztippekkel)

en: CDN Provider
hu: CDN szállító

en: Enable Bootstrap Modals
hu: Bootstrap felugró ablakok engedélyezése

en: Enable Bootstrap Tooltips
hu: Bootstrap eszköztippek engedélyezése

en: Use the logo supplied by the theme
hu: A smink által nyújtott logó használata

en: Use the favicon supplied by the theme
hu: A smink által nyújtott ikon használata

en: Click to open search box
hu: A keresődoboz megnyitásához kattintás szükséges
