Social Base (2.5.7) - en to tr translation catalogue (73 entries)

en: Home
tr: Anasayfa

en: E-mail
tr: E-posta

en: Content
tr: İçerik

en: Group
tr: Grup

en: Subject
tr: Konu

en: Actions
tr: Eylemler

en: Language
tr: Dil

en: Read more
tr: Devamını oku

en: Comments
tr: Yorumlar

en: On
tr: Açık

en: Tags
tr: Etiketler

en: unpublished
tr: yayımlanmadı

en: Search
tr: Ara

en: Message
tr: İleti

en: Go to previous page
tr: Önceki sayfaya git

en: Go to next page
tr: Sonraki sayfaya git

en: Menu
tr: Menü

en: Files
tr: Dosyalar

en: Last post
tr: Son gönderi

en: Submitted
tr: Girdi Tarihi

en: Page title
tr: Sayfa başlığı

en: Breadcrumb
tr: Sayfa yolu

en: Off
tr: Kapalı

en: Header
tr: Üst bilgi

en: Footer
tr: Alt bilgi

en: Visibility
tr: Görünürlük

en: %time ago
tr: %time önce

en: Phone
tr: Telefon

en: Address
tr: Adres

en: group
tr: grup

en: Close
tr: Kapat

en: Edit group
tr: Grubu düzenle

en: Private message
tr: Özel ileti

en: Collapsible
tr: Açılır-Kapanır

en: Hidden
tr: Gizli

en: @time ago
tr: @time önce

en: Topics
tr: Konular

en: Posts
tr: Gönderiler

en: current revision
tr: güncel sürüm

en: Content top
tr: Önce içerik

en: by
tr: yazan

en: Next page
tr: Sonraki sayfa

en: 1 member | @count members
tr[0]: 1 üye

en: Go to first page
tr: İlk sayfaya git

en: Go to last page
tr: Son sayfaya git

en: Edit content
tr: İçeriği düzenle

en: Path to custom logo
tr: Özel logonun yolu

en: Featured
tr: Öne çıkan

en: Skip to main content
tr: Ana içeriğe atla

en: Content bottom
tr: İçeriğin altında

en: Primary tabs
tr: Birincil sekmeler

en: Secondary tabs
tr: İkincil sekmeler

en: View Profile
tr: Profili Gör

en: Drag to re-order
tr: Yeniden sıralamak için sürükleyiniz

en: Pagination
tr: Sayfalama

en: User pictures in posts
tr: Gönderilerde kullanıcı resmi

en: User pictures in comments
tr: Yorumlarda kullanıcı resmi

en: Sort descending
tr: Azalan sıralama

en: Sort ascending
tr: Artan sıralama

en: Author name
tr: Yazar adı

en: User menu
tr: Kullanıcı menüsü

en: User verification status in comments
tr: Yorumlarda kullanıcı doğrulama durumu

en: Previous page
tr: Önceki sayfa

en: Re-order rows by numerical weight instead of dragging.
tr: Sürüklemek yerine, satırları sayısal ağırlığa göre yeniden sıralayın.

en: Edit @label
tr: @label düzenle

en: Logo settings
tr: Logo ayarları

en: Last page
tr: Son sayfa

en: View profile
tr: Profili gör

en: You have unsaved changes.
tr: Kaydedilmemiş değişiklikleriniz var.

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create_content">content type creation page</a> to add a new content type.
tr: Henüz herhangi bir içerik tipi oluşturmadınız. Yeni bir içerik tipi eklemek için <a href="@create_content">içerik tipi oluşturma sayfasına</a> gidin.

en: First page
tr: İlk sayfa

en: Use the logo supplied by the theme
tr: Tema tarafından sağlanan logoyu kullan

en: Use the favicon supplied by the theme
tr: Tema tarafından sağlanan sık kullanılan simgeyi kullan
