Social Base (2.5.8) - en to mr translation catalogue (33 entries)

en: Home
mr: मुख्य पान

en: E-mail
mr: विरोप (E-mail)

en: Content
mr: साहित्य

en: Group
mr: समुह

en: Actions
mr: कृती

en: Language
mr: भाषा

en: Read more
mr: अधिक वाचा

en: Comments
mr: प्रतिक्रिया

en: On
mr: वर

en: unpublished
mr: अप्रकाशीत

en: Search
mr: शोध

en: Message
mr: संदेश

en: Go to previous page
mr: मागच्या पानावर जा

en: Go to next page
mr: पुढच्या पानावर जा

en: Files
mr: फाईल्स

en: Last post
mr: शेवटचे प्रकाशन

en: Page title
mr: पृष्ठ शीर्षक

en: Off
mr: बंद

en: %time ago
mr: %time पूर्वी

en: Phone
mr: दूरध्वनी

en: Address
mr: पत्ता

en: group
mr: समुह

en: Forum
mr: चर्चा

en: Close
mr: बंद

en: @time ago
mr: @time पुर्वी

en: Topics
mr: विषय

en: Posts
mr: प्रकाशन

en: Go to first page
mr: प्रथम पानावर जा

en: Go to last page
mr: अंतिम पानावर जा

en: User pictures in posts
mr: पोस्ट्समध्ये सदस्यांची छायाचित्रे

en: User pictures in comments
mr: प्रतिक्रियांमध्ये सदस्य चित्रे

en: User verification status in comments
mr: सदस्याची प्रतिक्रियांमधील पुष्टीकरण स्थिती

en: Logo settings
mr: लोगोची सेटिंग्ज
