Social Base (2.6.3) - en to br translation catalogue (6 entries)

en: Home
br: Degemer

en: Subject
br: Danvez

en: Search
br: Enklask

en: Menu
br: Lañser

en: Page
br: Pajenn

en: Hidden
br: Kuzhet
