Social Base (2.6.6) - en to km translation catalogue (45 entries)

en: Home
km: ដើម

en: E-mail
km: អ៊ីមែល

en: Content
km: មាតិកា

en: Group
km: ក្រុម

en: Subject
km: ប្រធាន​បទ​

en: Actions
km: អំពើ

en: Language
km: ភាសា

en: Read more
km: អាន​បន្ថែម

en: Comments
km: មតិ​យោបល់

en: Tags
km: ស្លាក

en: Search
km: ស្វែងរក

en: Message
km: សារ

en: Go to previous page
km: ទៅ​ទំព័រ​មុន

en: Go to next page
km: ទៅ​ទំព័រ​បន្ទាប់

en: Menu
km: ម៉ឺនុយ

en: Files
km: ឯកសារ

en: Last post
km: ការ​ប្រកាស​ចុង​ក្រោយ

en: Page title
km: ចំណងជើង​ទំព័រ

en: Page
km: ទំព័រ

en: Header
km: បឋម​កថា

en: Footer
km: បាតកថា

en: Visibility
km: ភាពអាច​មើល​ឃើញ

en: Forum
km: វេទិកា

en: Close
km: បិទ

en: Hidden
km: ដែល​លាក់

en: @time ago
km: @time កន្លង​ទៅ

en: Topics
km: ប្រធានបទ

en: Posts
km: ប្រកាស

en: current revision
km: ការ​ពិនិត្យឡើង​វិញ​បច្ចុប្បន្ន

en: by
km: តាម​​

en: Go to first page
km: ទៅ​ទំព័រ​ដំបូង​

en: Go to last page
km: ទៅ​ទំព័រ​ចុងក្រោយ​

en: Path to custom logo
km: ផ្លូវ​ទៅ​កាន់​រូបសញ្ញា​ផ្ទាល់​ខ្លួន

en: Featured
km: លក្ខណៈ​ពិសេស

en: Skip to main content
km: រំលង​​ទៅ​មាតិកា​សំខាន់​

en: Error message
km: សារ​កំហុស

en: Warning message
km: សារ​ព្រមាន

en: Primary tabs
km: ផ្ទាំង​ចម្បង

en: Secondary tabs
km: ផ្ទាំង​រង

en: Drag to re-order
km: អូស​ដើម្បី​ធ្វើ​លំដាប់​ឡើងវិញ

en: User pictures in posts
km: រូបភាពអ្នកប្រើ នៅ​ក្នុង​សេចក្ដីប្រកាស

en: User pictures in comments
km: រូបភាពអ្នកប្រើ នៅ​ក្នុង​មតិយោបល់

en: Status message
km: សារ​ស្ថាន​ភាព​

en: User verification status in comments
km: ស្ថាន​ភាព​ផ្ទៀង​ផ្ទាត់​អ្នក​ប្រើ​ក្នុង​មតិយោបល់​

en: Re-order rows by numerical weight instead of dragging.
km: តម្រៀប​លំដាប់​ជួរដេក​ឡើងវិញ តាមរយៈ​ភាព​សំខាន់​ជា​លេខ ជំនួស​ឲ្យ​ការ​អូស ។
