Social Base (2.6.9) - en to lv translation catalogue (68 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: E-mail
lv: E-pasts

en: Content
lv: Saturs

en: Group
lv: Grupa

en: Subject
lv: Temats

en: Actions
lv: Darbības

en: Language
lv: Valoda

en: Read more
lv: Lasīt vairāk

en: Comments
lv: Komentāri

en: On
lv: Aktīvs

en: Tags
lv: Birkas

en: unpublished
lv: nepublicēts

en: Search
lv: Meklēt

en: Message
lv: Ziņojums

en: Go to previous page
lv: Uz iepriekšējo lapu

en: Go to next page
lv: Uz nākamo lapu

en: Menu
lv: Izvēlne

en: Files
lv: Faili

en: Last post
lv: Jaunākais ieraksts

en: Submitted
lv: Nosūtīts

en: Page title
lv: Lapas nosaukums

en: Page
lv: Lapa

en: Breadcrumb
lv: Atpakaļceļš

en: Off
lv: Izslēgts

en: Header
lv: Galvene

en: Footer
lv: Kājene

en: Visibility
lv: Redzamība

en: %time ago
lv: pirms %time

en: Phone
lv: Telefona numurs

en: Address
lv: Adrese

en: next
lv: nākamais

en: Forum
lv: Forums

en: Close
lv: Aizvērt

en: Collapsible
lv: Savēršams

en: Hidden
lv: Slēpts

en: @time ago
lv: pirms @time

en: Topics
lv: Tēmas

en: first
lv: pirmais

en: Posts
lv: Ievietotās ziņas

en: current revision
lv: aktīvā revīzija

en: by
lv: Iesniedza

en: Next page
lv: Nākamā lapa

en: 1 member | @count members
lv[0]: 1 biedrs
lv[1]: @count biedri

en: Go to first page
lv: Doties uz pirmo lapu

en: Go to last page
lv: Doties uz pēdējo lapu

en: Edit content
lv: Labot lapas saturu

en: Path to custom logo
lv: Ceļš uz pielāgotu logotipu

en: Featured
lv: Eksponētais

en: Skip to main content
lv: Pārlekt uz galveno saturu

en: Favicon
lv: Favikona

en: Error message
lv: Kļūdas paziņojums

en: Warning message
lv: Brīdinājuma ziņojums

en: of
lv: no

en: Primary tabs
lv: Primārās cilnes

en: Secondary tabs
lv: Sekundārās cilnes

en: Drag to re-order
lv: Velciet, lai kārtotu

en: User pictures in posts
lv: Lietotāju attēli ziņās

en: User pictures in comments
lv: Lietotāju attēli komentāros

en: Sort descending
lv: Sakārtot dilstošā secībā

en: Sort ascending
lv: Sakārtot augošā secībā

en: Author name
lv: Autora vārds

en: User menu
lv: Lietotāja izvēlne

en: Status message
lv: Statusa paziņojums

en: User verification status in comments
lv: Lietotāja apstiprinājuma statuss komentāros

en: View profile
lv: Skatīt profilu

en: You have unsaved changes.
lv: Jums ir nesaglabātas izmaiņas.

en: Use the logo supplied by the theme
lv: Izmantot tēmas nodrošināto logo

en: Use the favicon supplied by the theme
lv: Izmantot tēmas nodrošināto favikonu
