Social Blue (1.2.0) - en to da translation catalogue (37 entries)

en: Content
da: Indhold

en: Language
da: Sprog

en: Read more
da: Læs mere

en: unpublished
da: afpubliceret

en: Font
da: Skrift

en: Default
da: Standard

en: Page title
da: Sidetitel

en: Breadcrumb
da: Brødkrumme

en: Header
da: Overskrift

en: Footer
da: Sidefod

en: Phone
da: Telefon

en: Address
da: Adresse

en: Edit group
da: Rediger gruppe

en: Private message
da: Privat meddelelse

en: Hidden
da: Skjult

en: Share this page
da: Del denne side

en: Style
da: Typografi

en: Link color
da: Linkfarve

en: Content top
da: Indhold top

en: Join
da: Tilmeld

en: by
da: af

en: Leave group
da: Forlad gruppen

en: 1 member | @count members
da[0]: 1 medlem
da[1]: @count medlemmer

en: Edit profile
da: Rediger profil

en: Edit content
da: Redigér indhold

en: Interests
da: Interesser

en: Skip to main content
da: Gå til hovedindhold

en: Content bottom
da: Indhold bund

en: Member
da: Medlem

en: Decline
da: Afslå

en: Fonts
da: Skrifttyper

en: Created on
da: Oprettet den

en: Event date
da: Løbsdato

en: Sidebar First
da: Første sidebar

en: Sidebar Second
da: Anden sidebar

en: Add images
da: Tilføj billeder

en: Event location
da: Sted for begivenhed
