Social Blue (1.2.0) - en to hi translation catalogue (20 entries)

en: E-mail
hi: ई-मेल

en: Content
hi: सामग्री

en: Language
hi: भाषा

en: Read more
hi: आगे पढ़ें

en: Tags
hi: उपनाम

en: unpublished
hi: अप्रकाशित

en: Default
hi: डीफॉल्ट

en: Page title
hi: पृष्ठ का शीर्षक

en: Breadcrumb
hi: पग चिन्ह

en: Header
hi: ऊपरी भाग

en: Footer
hi: पादलेख

en: Phone
hi: फ़ोन

en: Address
hi: पता

en: Hidden
hi: छुपा हुआ

en: Style
hi: अंदाज

en: Link color
hi: लिंक रंग

en: Content top
hi: विषय सूची - ऊपर

en: by
hi: द्बारा

en: Content bottom
hi: विषय सूची - नीचे

en: Member
hi: सदस्य
