Social Blue (1.2.0) - en to pa translation catalogue (9 entries)

en: E-mail
pa: ਈਮੇਲ

en: Content
pa: ਸਮੱਗਰੀ

en: Language
pa: ਭਾਸ਼ਾ

en: Read more
pa: ਵਧੇਰੇ ਪੜ੍ਹੋ

en: Default
pa: ਮੂਲ

en: Page title
pa: ਪੇਜ਼ ਟਾਈਟਲ

en: Header
pa: ਹੈੱਡਰ

en: Link color
pa: ਲਿੰਕ ਰੰਗ

en: by
pa: ਵਲੋਂ
