Social Blue (1.2.2) - en to he translation catalogue (31 entries)

en: E-mail
he: אימייל

en: Content
he: תוכן

en: Language
he: שפה

en: Read more
he: קראו עוד

en: Tags
he: תגיות

en: unpublished
he: לא מפורסם

en: Font
he: גופן

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Page title
he: כותרת דף

en: Breadcrumb
he: שביל ניווט

en: Header
he: כותרת עליונה

en: Footer
he: כותרת תחתונה

en: Phone
he: טלפון

en: Address
he: כתובת

en: Edit group
he: ערוך קבוצה

en: Private message
he: מסר פרטי

en: Hidden
he: מוסתר

en: Style
he: סגנון

en: Link color
he: צבע קישור

en: Content top
he: תוכן, חלק עליון

en: Join
he: הצטרף

en: by
he: ע"י

en: Leave group
he: עזוב קבוצה

en: Edit profile
he: עריכת פרופיל

en: Edit content
he: ערוך תוכן

en: Skip to main content
he: דילוג לתוכן העיקרי

en: Content bottom
he: תוכן, חלק תחתון

en: Member
he: חבר

en: Decline
he: דחייה

en: Created on
he: נוצר ב

en: Request to join
he: בקשת הצטרפות
