Social Blue (1.3.3) - en to el translation catalogue (20 entries)

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Group
el: Ομάδα

en: Language
el: Γλώσσα

en: Read more
el: Διαβάστε περισσότερα

en: Tags
el: Ετικέτες

en: Font
el: Γραμματοσειρά

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Page title
el: Τίτλος σελίδας

en: Header
el: Κεφαλίδα

en: Footer
el: Υποσέλιδο

en: Phone
el: Τηλέφωνο

en: Address
el: Διεύθυνση

en: Hidden
el: Κρυφό

en: Style
el: Στυλ

en: Link color
el: Χρώμα συνδέσμου

en: by
el: από

en: Edit profile
el: Επεξεργασία προφίλ

en: Skip to main content
el: Παράκαμψη προς το κυρίως περιεχόμενο

en: Created on
el: Δημιουργήθηκε την

en: Author name
el: Όνομα συγγραφέα
