Social Blue (1.3.3) - en to ps translation catalogue (14 entries)

en: E-mail
ps: بریښنالیک

en: Content
ps: منځپانګه

en: Group
ps: ګروپ

en: Language
ps: ژبه

en: Read more
ps: نور ولولی

en: Tags
ps: بچوي

en: Default
ps: تلواله

en: Page title
ps: پاڼې سرلیک

en: Header
ps: سرۍ

en: Footer
ps: پښۍ

en: Hidden
ps: پټ

en: Style
ps: ډول

en: Link color
ps: تړونی رنګ

en: Skip to main content
ps: اصلي منځپانګه دانګل
