Social Blue (2.2.0) - en to sr translation catalogue (9 entries)

en: Content
sr: Садржај

en: Language
sr: Језик

en: Message
sr: Порука

en: Default
sr: Подразумевано

en: Page title
sr: Наслов стране

en: Breadcrumb
sr: Мрвице

en: Footer
sr: Подножје

en: Hidden
sr: Сакривено

en: Link color
sr: Боја линкова
