Social Blue (2.2.5) - en to se translation catalogue (5 entries)

en: E-mail
se: Epoasta

en: Content
se: Sisdoallu

en: Language
se: Giella

en: Read more
se: Loga eambbo

en: Edit profile
se: Rievdat iežat dieđuid
