Social Blue (2.5.3) - en to ru translation catalogue (43 entries)

en: Content
ru: Содержимое

en: Group
ru: Группа

en: Language
ru: Язык

en: Read more
ru: Подробнее

en: Tags
ru: Теги

en: unpublished
ru: неопубликовано

en: Message
ru: Сообщение

en: Font
ru: Шрифт

en: Default
ru: По умолчанию

en: Page title
ru: Заголовок страницы

en: Breadcrumb
ru: Строка навигации

en: Header
ru: Шапка

en: Footer
ru: Подвал

en: Phone
ru: Телефон

en: Address
ru: Адрес

en: Edit group
ru: Редактировать группу

en: Private message
ru: Личное сообщение

en: Hidden
ru: Скрытый

en: Invite
ru: Пригласить

en: Share this page
ru: Поделиться ссылкой на эту статью

en: Style
ru: Стиль

en: Link color
ru: Цвет ссылок

en: Content top
ru: Над контентом

en: by
ru: автор

en: 1 member | @count members
ru[0]: 1 участник
ru[1]: @count участников

en: Edit profile
ru: Редактировать профиль

en: Edit content
ru: Редактировать содержимое

en: Interests
ru: Интересы

en: Skip to main content
ru: Перейти к основному содержанию

en: Content bottom
ru: Нижний контент

en: Member
ru: Участник

en: Fonts
ru: Шрифты

en: View album
ru: Просмотреть альбом

en: Primary color
ru: Основной цвет

en: Created on
ru: Создано

en: Following
ru: Подписаны

en: Header top
ru: Заголовок вверху

en: Author name
ru: Имя автора

en: Sidebar First
ru: Первая боковая панель

en: Secondary navigation
ru: Дополнительная навигация

en: Sidebar Second
ru: Вторая боковая панель

en: Add images
ru: Добавить изображения

en: Closed group
ru: Закрытая группа
