Social Blue (2.6.6) - en to sq translation catalogue (12 entries)

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Language
sq: Gjuha

en: Read more
sq: Lexo akoma

en: Tags
sq: Etiketat

en: Message
sq: Mesazhi

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Page title
sq: Titulli i faqes

en: Header
sq: Titulli

en: Footer
sq: Fund'faqe

en: Link color
sq: Ngjyra e lidhjes

en: by
sq: nga

en: Header top
sq: Kreu sipër
