Social Feed (2.0.0-beta1) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Feed URL
da: Feed-URL

en: Client ID
da: Klient ID

en: About
da: Om

en: - Select -
da: - Vælg -

en: Trim length
da: Beskær længde

en: Date/time format
da: Dato-/tidsformat
