Social Feed (2.0.0-beta1) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Feed URL
fi: Syötteen verkko-osoite

en: About
fi: Tietoja

en: - Select -
fi: - Valitse -

en: Trim length
fi: Trimmauspituus

en: Date/time format
fi: Aikamuoto

en: Twitter Block
fi: Twitter lohko
