Social Feed (2.0.0-beta1) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Client ID
id: ID Klien

en: About
id: Tentang

en: - Select -
id: - Pilih -

en: Trim length
id: Panjang Trim

en: Date/time format
id: Format tanggal/waktu
