Social Feed (2.0.0-beta1) - en to ru translation catalogue (13 entries)

en: Feed URL
ru: URL ленты

en: Client ID
ru: ID клиента

en: Teaser text
ru: Текст анонса

en: About
ru: Информация

en: - Select -
ru: - Выберите -

en: Twitter settings
ru: Настройки Twitter

en: Facebook App ID
ru: ID приложения Facebook

en: Access token
ru: Ключ доступа

en: Trim length
ru: Длина обрезания

en: Access Token
ru: Ключ доступа

en: Date/time format
ru: Формат даты/времени

en: Redirect URI
ru: URI перенаправления

en: Teaser Text
ru: Текст анонса
