Social Feed (2.0.0-beta1) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: Client ID
sv: Klient ID

en: Teaser text
sv: Teaser-text

en: About
sv: Om

en: - Select -
sv: - Välj -

en: Trim length
sv: Korta ned längd

en: App ID
sv: ID-nummer för app

en: Access Token
sv: Åtkomsttoken

en: Date/time format
sv: Datum-/tidsformat

en: Redirect URI
sv: Omdirigera URI
