Social Feed (2.0.0-beta1) - en to uk translation catalogue (13 entries)

en: Feed URL
uk: URL потоку

en: Client ID
uk: ID клієнта

en: Teaser text
uk: Текст анонсу

en: About
uk: Про модуль

en: - Select -
uk: - Виберіть -

en: Twitter
uk: Твітер

en: Facebook App ID
uk: ID Facebook-програми

en: Access token
uk: Токен доступу

en: Trim length
uk: Довжина скорочення

en: App ID
uk: Ідентифікатор програми

en: Access Token
uk: Токен доступу

en: Date/time format
uk: Формати дати/часу

en: Redirect URI
uk: URI переспрямування
