Social Feed (2.0.0-beta2) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Feed URL
he: כתובת URL של ההזנה

en: Facebook
he: פייסבוק

en: About
he: אודות

en: - Select -
he: - בחירה -

en: Twitter
he: טוויטר

en: Trim length
he: מספר תווים להצגה
