Social Feed (2.0.0-beta2) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: About
ja: アバウト

en: - Select -
ja: - 選択 -

en: Access token
ja: アクセストークン

en: Trim length
ja: 長さを整える。

en: Instagram
ja: インスタグラム

en: Date/time format
ja: 日時フォーマット
