Social Feed (2.0.0-beta2) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Client ID
lv: Klienta ID

en: About
lv: Par

en: - Select -
lv: - Izvēlēties -

en: Twitter settings
lv: Twitter iestatījumi

en: Trim length
lv: Griezuma garums

en: Instagram settings
lv: Instagram iestatījumi
