Social Feed (2.0.0-beta1) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: About
ro: Despre

en: - Select -
ro: -Selectați-

en: Trim length
ro: Taie din lungime

en: Access Token
ro: Token de acces

en: Date/time format
ro: Format dată/timp
