Social Feed (8.x-1.4) - en to de translation catalogue (16 entries)

en: Feed URL
de: Feed-URL

en: Client ID
de: Client-ID

en: Teaser text
de: Anrisstext

en: About
de: Über

en: - Select -
de: - Auswählen -

en: Twitter settings
de: Einstellungen für twitter

en: Facebook settings
de: Facebook-Einstellungen

en: Facebook App ID
de: Facebook-App-ID

en: Access token
de: Zugriffs-Token

en: Trim length
de: Länge kürzen

en: App ID
de: App-ID

en: Access Token
de: Zugriffs-Token

en: App Secret
de: App-Secret

en: Date/time format
de: Datum- und Zeitformat

en: Redirect URI
de: URI-Umleitung

en: Teaser Text
de: Anrisstext
