Social Feed (8.x-1.4) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Feed URL
et: Voo link

en: About
et: Programmist

en: - Select -
et: - Vali -

en: Trim length
et: Lühenda pikkust

en: Date/time format
et: Kuupäeva/kellaaja formaat
