Social Feed (8.x-1.4) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Feed URL
hu: Hírcsatorna webcím

en: Teaser text
hu: Bevezető szöveg

en: About
hu: Leírás

en: - Select -
hu: - Választás -

en: Facebook settings
hu: Facebook beállítások

en: Facebook Secret Key
hu: Facebook titkos kulcs

en: Trim length
hu: Levágás hossza

en: Date/time format
hu: Dátum/idő formátuma
