Social Feed (8.x-1.4) - en to nl translation catalogue (11 entries)

en: Feed URL
nl: Feed-URL

en: Client ID
nl: Klant-ID

en: Teaser text
nl: Teaser tekst

en: About
nl: Over

en: - Select -
nl: - Selecteren -

en: Twitter settings
nl: Twitter-instellingen

en: Facebook App ID
nl: Facebook app-ID

en: Trim length
nl: Lengte beperken

en: App ID
nl: App-ID

en: Access Token
nl: Toegangstoken

en: Date/time format
nl: Datum-/tijdnotatie
