Social Feed (8.x-1.4) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: Feed URL
pl: URL kanału

en: About
pl: O stronie

en: - Select -
pl: - Wybierz -

en: Twitter settings
pl: Ustawienia Twittera

en: Facebook settings
pl: Konfiguracja Facebooka

en: Trim length
pl: Długość przyciętego tekstu

en: App ID
pl: ID aplikacji

en: App Secret
pl: Sekretne hasło dla aplikacji

en: Date/time format
pl: Format daty i godziny
