Social Feed (8.x-1.4) - en to pt translation catalogue (11 entries)

en: Feed URL
pt: URL do Feed

en: Client ID
pt: ID do Cliente

en: About
pt: Sobre

en: - Select -
pt: - Selecione -

en: Twitter settings
pt: Configurações do Twitter

en: Facebook settings
pt: Configurações do Facebook

en: Access token
pt: Chave de acesso

en: Trim length
pt: Tamanho do corte

en: App ID
pt: ID do Aplicativo

en: Access Token
pt: Token de Acesso

en: Date/time format
pt: Formato de Data/Hora
