Socializer (2.0.0-alpha1) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Remove
gu: લોપ

en: Weight
gu: તરલતા

en: Link
gu: કડી

en: Save
gu: સાચવો

en: Other
gu: અન્ય
