Socializer (2.0.0-alpha1) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Remove
he: הסרה

en: - None -
he: - ללא -

en: Weight
he: משקל

en: Link
he: קישור

en: Save
he: שמירה

en: Other
he: אחר

en: Weight for @title
he: משקל ל@title
