Socializer (2.0.0-alpha1) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: Operations
pt: Operações

en: Remove
pt: Remover

en: - None -
pt: - Nenhum -

en: Weight
pt: Peso

en: Link
pt: Ligação

en: Save
pt: Guardar

en: Other
pt: Outro

en: Target
pt: Destino

en: Weight for @title
pt: Peso para @title
