Socializer (2.0.0) - en to km translation catalogue (8 entries)

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Remove
km: យកចេញ

en: - None -
km: - គ្មាន -

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Link
km: តំណ

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Other
km: ផ្សេងៗ

en: Weight for @title
km: ភាព​សំខាន់​សម្រាប់ @title
