Socializer (2.0.1) - en to bg translation catalogue (8 entries)

en: Operations
bg: Действия

en: Remove
bg: Премахни

en: - None -
bg: - Не -

en: Weight
bg: Тегло

en: Link
bg: Линк

en: Save
bg: Запази

en: Other
bg: Други

en: Weight for @title
bg: Тегло на @title
