Socializer (2.0.1) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Operations
bs: Operacije

en: Remove
bs: Ukloni

en: - None -
bs: - Nijedno -

en: Weight
bs: Težina

en: Save
bs: Sačuvaj
