Socializer (2.0.1) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Operations
ca: Operacions

en: Remove
ca: Elimina

en: - None -
ca: - Cap -

en: Weight
ca: Pes

en: Link
ca: Enllaç

en: Save
ca: Desa

en: Other
ca: Altres

en: Weight for @title
ca: Pes de @title
