Socializer (2.0.1) - en to es translation catalogue (10 entries)

en: Operations
es: Operaciones

en: Remove
es: Eliminar

en: - None -
es: - Ninguno -

en: Weight
es: Peso

en: Link
es: Enlace

en: Save
es: Guardar

en: Other
es: Otro(s)

en: Target
es: Destino

en: Weight for @title
es: Peso para @title

en: Link Attributes
es: Atributos de enlace
