Socializer (2.0.1) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Operations
et: Toimingud

en: Remove
et: Eemalda

en: - None -
et: - Puudub -

en: Weight
et: Kaal

en: Save
et: Salvesta

en: Other
et: Muu

en: Target
et: Siht

en: Weight for @title
et: @title kaal
