Socializer (2.0.1) - en to fi translation catalogue (9 entries)

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Remove
fi: Poista

en: - None -
fi: - Ei mikään -

en: Weight
fi: Paino

en: Link
fi: Linkki

en: Save
fi: Tallenna

en: Other
fi: Muu

en: Target
fi: Kohde

en: Weight for @title
fi: Paino kentälle @title
