Socializer (2.0.1) - en to fr translation catalogue (13 entries)

en: Operations
fr: Actions

en: Remove
fr: Retirer

en: - None -
fr: - Aucun(e) -

en: Weight
fr: Poids

en: Link
fr: Lien

en: Save
fr: Enregistrer

en: Other
fr: Autre

en: Target
fr: Cible

en: Network
fr: Réseau

en: Weight for @title
fr: Poids pour @title

en: Link Attributes
fr: Attributs du lien

en: New window (_blank)
fr: Nouvelle fenêtre (_blank)

en: Same window (_self)
fr: Même fenêtre (_self)
