Socializer (2.0.1) - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: Operations
gl: Operacións

en: Remove
gl: Quitar

en: - None -
gl: - Ningún -

en: Weight
gl: Peso

en: Link
gl: Ligazón

en: Save
gl: Gardar

en: Other
gl: Outro

en: Target
gl: Destino

en: Weight for @title
gl: Peso para @title
